Віталік Бутерін розповів, як оновлений Ethereum зможе протистояти цензурі


12:40 PM, 1 Вересня 2022
Біталік Бутерін розповів, як оновлений Ethereum зможе протистояти цензурі

Другий за величиною блокчейн із ринкової капіталізації може залишатися стійким до цензури після переходу на протокол Proof-of-Stake. Таку думку висловив співзасновник Ethereum Віталік Бутерін в інтерв’ю з генеральним директором Coinbase Брайаном Армстронгом.

Після «Злиття» майнери Ethereum будуть замінені стейкінговими провайдерами, які переважно представлені великими криптобіржами, що регулюються з боку влади.

Бутерін вважає, що якщо в майбутній мережі Ethereum стейкінгові провайдери зіткнуться з цензурою з боку влади, тоді з боку команди проекту благородно буде закрити стейкінг, а не підкорятися висунутим вимогам.

Нагадаємо, що оновлення мережі Ethereum проходитиме у два етапи. Спочатку, 6 вересня, ланцюжок PoS Beacon мережі Ethereum пройде оновлення Bellatrix. Потім, з 10 по 20 вересня, оновлення Paris викличе злиття при досягненні термінальної загальної складності (TTD) 58750000000000000000000.

Нещодавно Віталік Бутерін анонсував на 27 вересня випуск книги під назвою “Proof of Stake: Створення Ethereum та філософія блокчейна”.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!