Віталік Бутерін розповів, як оновлений Ethereum зможе протистояти цензурі


01.09.2022
Біталік Бутерін розповів, як оновлений Ethereum зможе протистояти цензурі

Другий за величиною блокчейн із ринкової капіталізації може залишатися стійким до цензури після переходу на протокол Proof-of-Stake. Таку думку висловив співзасновник Ethereum Віталік Бутерін в інтерв’ю з генеральним директором Coinbase Брайаном Армстронгом.

Після «Злиття» майнери Ethereum будуть замінені стейкінговими провайдерами, які переважно представлені великими криптобіржами, що регулюються з боку влади.

Бутерін вважає, що якщо в майбутній мережі Ethereum стейкінгові провайдери зіткнуться з цензурою з боку влади, тоді з боку команди проекту благородно буде закрити стейкінг, а не підкорятися висунутим вимогам.

Нагадаємо, що оновлення мережі Ethereum проходитиме у два етапи. Спочатку, 6 вересня, ланцюжок PoS Beacon мережі Ethereum пройде оновлення Bellatrix. Потім, з 10 по 20 вересня, оновлення Paris викличе злиття при досягненні термінальної загальної складності (TTD) 58750000000000000000000.

Нещодавно Віталік Бутерін анонсував на 27 вересня випуск книги під назвою “Proof of Stake: Створення Ethereum та філософія блокчейна”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *