Популярний аналітик прогнозує корекцію вартості Ethereum


12.09.2023
Користувач заплатив за Ethereum-транзакцію $157 000

Відомий криптотрейдер під псевдонімом аналітик Bluntz вважає, що курс Ethereum (ETH) продовжить свій ведмежий ціновий рух в найближчі тижні, перш ніж продемонструє позитивну динаміку. Про це експерт написав у Twitter.

На думку трейдера, ETH, швидше за все, сформує розворотну структуру з подвійним дном на денному графіку, перш ніж завершить корекцію і почне зростання.

“Хороший пробій по ETH за ніч. Я як і раніше націлений на позначку близько $1,440, але буду стежити за ознаками розвороту раніше”.

Бланц також поділився графіком, згідно з яким після розвороту вартість Ethereum може зрости до $2 500.

У своєму аналізі Бланц застосовує теорію хвиль Елліотта – це підхід до технічного аналізу, який спрямований на прогнозування майбутніх цінових дій, наслідуючи психологію натовпу, яка має тенденцію до хвилеподібного руху. Згідно з цією теорією, актив зазвичай проходить через п’ять хвиль, перш ніж змінити свій тренд.

Згідно графіку, Бланц, передбачає, що п’ята і остання хвиля корекції завершиться на позначці 1440 доларів. Однак трейдер попереджає, що його підрахунок хвиль буде недійсним, якщо ETH вдасться відскочити до $1 622, перш ніж досягти своєї нижньої цілі.

На момент написання новини ETH торгувався на рівні $1 602. Другий за ринковою капіталізацією криптоактив зріс на 0,23% за останні 24 години.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *