Макро-гуру Рауль Пал передрік неминуче падіння фондового ринку та оновив прогноз щодо Біткоїна та Ефіріума


22.08.2023
Bitcoin

Колишній керівник Goldman Sachs Рауль Пал прогнозує, що фондовий ринок незабаром сформує дно після того, як три тижні поспіль спостерігатиме корекційні рухи.

У своєму новому блозі макроексперт написав, що індекс S&P 500 (SPX), ймовірно, увійде в зону перепроданості вже цього тижня.

Trcgthn прогнозує, що інституційні покупці почнуть викуповувати падіння, формуючи дно ринку.

“Крім того, при таких темпах розпродажу ми повернемося до перепроданості S&P 500 або на цьому тижні, або на наступному…

Пам’ятайте, що роздрібні гроші були у довгих позиціях цього року, але професіонали (тобто великі банки) – ні, і вони, швидше за все, використають цю корекцію в акціях, щоб покрити свої глибоко підводні шорти і вийти в довгі позиції. Це повинно забезпечити нижню межу падіння акцій, і ми думаємо, що ми можемо досягти її протягом наступного тижня-двох, коли вереснева сезонність почне покращуватись. Подивимося”.

Крім того, Пал висловив думку щодо біткоїна (BTC) після того, як криптовалюта різко впала разом з акціями на минулому тижні.

За його словами, послідовний індикатор DeMark та індекс відносної сили (RSI) вказують на те, що біткоїн незабаром побачить бичачий розворот.

“Біткоїн також знизився протягом тижня, щоб повторно протестувати ключові рівні підтримки на позначці $25 200. Сьогодні ми запустили нове налаштування DeMark daily 9. У минулому вони добре працювали, сигналізуючи про розворот ціни. Крім того, з поточним RSI на рівні 20 (так, 20!), біткоїн є найбільш перепроданим з червня минулого року”.

RSI – це широко використовуваний індикатор імпульсу, який визначає, чи є актив перекупленим або перепроданим. Послідовний індикатор DeMark спрямований на визначення поворотних точок на ринку зі значенням дев’ять, що сигналізує про можливий розворот тренду.

На момент написання статті біткоїн торгувався на рівні $26 125.

Пал також зазначив, що платформа смарт-контрактів Ethereum (ETH) продемонструвала бичачий настрій на індикаторі RSI.

“ETH також є найбільш перепроданим з точки зору RSI з червня минулого року, і, якщо що, схоже, що він сформував велику модель бичачого прапора”.

Бичачий прапор – це технічна модель, яка вказує на те, що актив знаходиться в процесі консолідації перед продовженням висхідного тренду.

На момент написання статті ціна Ethereum становила $1 674.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *