Макроінвестор Рауль Пал вважає, що капіталізація крипторинку здатна зрости в 10 раз під час наступного бичачого тренду


19.09.2023
Рауль пал

Колишній виконавчий директор Goldman Sachs Рауль Пал вважає, що наступний бичачий цикл може призвести до небувалого зростання ринкової капіталізації крипторинку.

У новому інтерв’ю для Altcoin Daily макроексперт заявив, що очікує стрімкого зростання популярності цифрових активів, що може призвести до того, що загальна ринкова капіталізація криптовалют злетить на 900% від поточної вартості під час наступного “бичачого” ринку.

“Я вважаю, що ми успішно пройдемо шлях до нових історичних максимумів. Екосистема криптовалют пройде шлях від 425 мільйонів користувачів, де ми знаходимося сьогодні, до мільярда користувачів в кінці цього циклу.

Не забувайте, що у нас є CBDC (цифрові валюти центральних банків), стейблкоїни. Тож якщо кількість користувачів зросте в 2,5 рази, то ринкова капіталізація всього сектору збільшиться в 5 або 10 разів”.

Пал також зазначив, що уважно стежить за розвитком альткоїн-проектів другого рівня для пошуку нових варіантів використання. Він зауважив, що вони також здатні підвищити ринкову капіталізацію кожного з них.

“Подивимось, як люди оцінять другий рівень в рамках цього процесу. Ми насправді не знаємо, наскільки рівень 2 може бути цінним. Якшо нам потрібно буде мати величезну кількість транзакцій? В такому випадку користувачав потрібні будуть такі речі, як Ticketmaster з мільйонами, мільйонами і мільйонами транзакцій, щоб підвищити цінність цих ланцюжків, тому що вони створюють пакети, а потім передають їх в ETH (Ethereum)”.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *