Аналітик Bloomberg розповів, до якого рівня може обвалитися курс біткоїну


08.09.2023
Співзасновник Glassnode пояснив, чому падіння біткоїна до $23 000 малоймовірне

Біткоїну необхідно знову продемонструвати силу після того, як стійкі показники його імпульсу були нівельовані. Таку думку у своєму X (колишній Twitter) висловив старший стратег Bloomberg з біржових товарів Майк Макглоун. Так, підтримання ціни вище за 100-тижневу ковзну середню на рівні трохи більше $30 000 вказуватиме на відновлення. В іншому разі курс може опуститися до $10 000.

За словами аналітика, позначка $10 000 слугувала основним орієнтиром у період із 2017 до 2020 року, аж до найбільшого в історії стрибка ліквідності. Крім того, на ціну біткоїна в III кварталі можуть чинити тиск центральні банки, які, як вважає Макглоун, поки що мають намір посилювати грошово-кредитну політику шляхом підвищення процентних ставок.

Крім того, з початку III кварталу ціна біткоїна знизилася на 15,5%. Як зазначив аналітик, падіння відбулося незважаючи на те, що спотові біржові біткоїн-фонди (ETF) у США “близькі до схвалення”.

На думку Макглоуна, криптовалюта, що торгується в режимі 24/7, може бути індикатором прийдешнього масштабного економічного перезавантаження, що передбачає значний стрибок, а потім і скидання ліквідності. Він додав, що рецесії зазвичай тягнуть за собою падіння ризикових активів, включно з BTC, але потім і пом’якшення грошово-кредитної політики ЦБ.

При цьому раніше Макглоун заявив, що навіть при падінні до $10 000 “біткоїн збереже безпрецедентну продуктивність”.

На момент написання новини біткоїн торгується на рівні 25 852$.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *