Аналітик Bloomberg вважає, що конкуренти Ethereum перебувають на межі вимирання


08.08.2023
Аналітик назвав 5 альткоїнів із потенціалом зростання

Експерт аналітичного підрозділу Bloomberg Intelligence Джеймі Коутс попереджає, що конкуренти Ethereum (ETH) можуть незабаром зникнути.

Коутс розповів у Twitter, що за підсумками другого кварталу цього року конкуренти ETH продемонстрували жахливі фінансові показники, а це, за його словами, свідчить про те, що ці проекти, швидше за все, “приречені”.

На думку аналитика, існує схожість між компаніями-“зомбі”, що торгуються на фондовому ринку, та блокчейн-проектами першого рівня, попит на які стрімко падає.

“Альтернативний блокчейн-ландшафт L1 (першого рівня) нагадує мені “компанії-зомбі” у фіатному світі. Я не бачу, як альткоїнам уникнути масового вимирання в недалекому майбутньому.

Недостатній попит (збори) + висока інфляція = негативна рентабельність”.

Згідно з графіком експерта, у другому кварталі 2023 року прибуток мережі Ethereum склав понад 500 мільйонів доларів, тоді як інші проєкти першого рівня зазнали падіння на понад 1,5 мільярда доларів.

За словами Коутса, компанії-“зомбі” та проєкти першого рівня можуть привернути увагу інвесторів завдяки своєму потенціалу. Але, за його словами, при високих процентних ставках Федерального резерву такі спекулятивні інвестиції стають менш привабливими, що, ймовірно, загрожує крахом для багатьох блокчейнів першого рівня.

“Для пояснення, 23% компаній з Russell 3000 за визначенням є “зомбі”. Люди будуть платити за потенційне зростання, а деякі з них – за те, що в кінцевому підсумку призведе до прибутковості. Проблема в новому режимі ставок – неминуче буде відтік. Те ж саме з альткоїнами першого рівня: деякі виживуть і процвітатимуть, але багатьом доведеться змінити курс”.

На момент написання новини Ethereum торгується на рівні 1857$. Актив зріс на 2,08% за добу.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *