Аналітик назвав криптовалюти, на які чекає стабільне майбутнє


21.08.2023
Sturdy Finance

Широко відомий інвестор, який визначив дно криптовалютного ринку у 2022 року, стверджує, що Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) та Solana (SOL) знаходяться приблизно на ціновому дні.

Колишній виконавчий директор ARK Invest Кріс Берніске розповідає своїм підписникам в соцмережі X, що ймовірно, вартість BTC, ETH та SOL не опустяться нижче в цьому календарному році.

Він попереджає про “стерв’ятників”, тобто тих, хто може закликати до зниження цін, не маючи наміру довго торгуватися.

“Хоча 2019 рік є корисним контекстом, я не вважаю, що BTC, ETH та SOL встановлять нові низькі рівні в ’23 – на мою думку, 2022 рік був роком мінімуму.

Це не означає, що ми не приймемо удар, але якщо я правий, це означає, що довгостроковий висхідний тренд продовжиться в 24 і 25 роках – остерігайтеся стерв’ятників, які ніколи не будуть купувати”. – написав аналітик.

BTC, ETH, SOL і решта криптовалют впали за останні сім днів. За останній тиждень BTC впав на 12%, ETH – на 10,4%, а SOL – на 15,7% на момент написання статті, відповідно.

За словами Бурніске, партнера венчурної компанії Placeholder, завдяки децентралізованому фінансуванню (DeFi) біткоїн зміг вийти з останнього ведмежого ринку. Інвестор каже, що подібний каталізатор повинен буде витягнути криптовалюту з нинішнього ведмежого циклу.

Він називає Friend.Tech (FT), новий соціальний веб3-додаток, побудований на основі ланцюжка другого рівня Ethereum Base на базі Coinbase, прикладом того, що може спричинити наступний “бичачий” цикл.

“Щоб витягнути нас із глибин минулого ведмежого циклу, були створені DeFi-ігри, щоб змусити “мавп” грати. Звідси випливає, що соціальні ігри, такі як FT, є каталізатором для мавп у цьому циклі.

Апи завжди спочатку долучаються – потім решта суспільства приходить пізніше, коли підслідні програми роблять досвід чистішим.”

На момент написання біткоїн торгується на ціновому рівні $26 108.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *