Криптовалютний експерт розповіли про перспективи Bitcoin та Ethereum


31.08.2023
Аналітик назвав 5 альткоїнів із потенціалом зростання

Ключовий індикатор для криптовалюти Ethereum вказує на те, що ETH може продемонструвати бичачий тренд. Так вважає популярний криптотрейдер під псевдонімом Dave the Wave.

На думку аналітика, тижневий канал Гаусса сигналізує про те, що ETH, ймовірно, входить в бичачий цикл після перетину цінового рівня в 1700 доларів.

Гаусові канали – це індикатори імпульсу, які можна використовувати для виявлення цінових розворотів.

“ETH/USD [Тижневий] Гаусс став зеленим…”

На момент написання новини ціна Ethereum становила $1 650.

Трейдер також оцінив біткоїн (BTC), використовуючи свою версію логарифмічних кривих зростання (LGC), які дозволяють спрогнозувати макроекономічні максимуми і мінімуми біткоїна, відфільтровуючи середньострокову волатильність і шум.

Згідно графіку аналітика, поточна ціна біткоїна в діапазоні 27 000 доларів ставить BTC приблизно на півдорозі між верхньою і нижньою межами діапазону LGC, який він називає “зоною для купівлі”.

“Обережно, не будьте занадто розумними. Так, може відбутися деяка консолідація ціни в короткостроковій перспективі, але розумні спекуляції, побудовані на довгостроковому тренді і фактично встановлюють позиції, все ще мають ціну в зоні купівлі BTC LGC для інвестора”.

Його графік показує, що нижня межа LGC збільшиться до $50 000 до 2026 року.

За словами трейдера, нижня межа LGC надійно тримається на рівні ринкового дна біткоїна. Експерт також стверджує, що індикатор логарифмічної ковзної середньої дивергенції біткоїна (LMACD) аналогічним чином показав ринкове дно BTC. Індикатор LMACD призначений для виявлення змін у тренді, силі та імпульсі активу.

“Щомісячний MACD [LMACD = логарифмічна шкала] є довгостроковим індикатором. У поєднанні з LGC [логарифмічна крива зростання] він добре служить інвесторам BTC”.

На момент написання статті біткоїн торгується на рівні $26 314.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *