Віталік Бутерін анонсував випуск книги “Proof of Stake”, яку писав останні 10 років


31.08.2022
Віталік Бутерін анонсував випуск книги "Proof of Stake", яку писав останні 10 років

Співзасновник Ethereum Віталік Бутерін анонсував на 27 вересня випуск книги під назвою “Proof of Stake: Створення Ethereum та філософія блокчейна”.

В книзі “Proof of Stake” зібрано записи Бутеріна, які він писав до і під час становлення мережі Ethereum. Згідно з твітом, автор витратив 10 років на написання книги.

Відомо, що книга буде випущена у м’якій обкладинці та у вигляді NFT із підписом Бутеріна.

Примітно, що попередні замовлення на книгу в м’якій обкладинці зараз коштують $18,95. У той же час, користувачі, які бажають отримати підписану цифрову копію, повинні будуть пожертвувати 0,1337 ETH (приблизно $215 за поточним курсом).

Вихід книги набуває ще більшого значення, оскільки до знаменитого злиття мережі Ethereum, дітища Бутерина, залишилося менше 16 днів. В результаті злиття мережа перейде від моделі консенсусу proof-of-work (PoW) до proof-of-stake (PoS) після майже десятирічного планування та очікування.

Оновлення проходитиме у два етапи. Спочатку, 6 вересня, ланцюжок PoS Beacon мережі Ethereum пройде оновлення Bellatrix. Потім, з 10 по 20 вересня, оновлення Paris викличе злиття при досягненні термінальної загальної складності (TTD) 58750000000000000000000.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *