За останні 4 роки запаси ETH у Ethereum-майнерів зросли до максимуму


01.09.2022
У міру того, як біткоїн (BTC) просувається вище рівня підтримки на $20 000, другий за величиною за ринковою капіталізацією цифровий актив Ethereum (ETH) також значно зріс у ціні.

Розробники блокчейн-проекту Ethereum планують 15 вересня активувати форк Merge, в результаті якого мережа перейде на консенсус PoS (Proof of Stake). Стало відомо, що напередодні цієї події майнери почали активно накопичувати ETH.

За даними OkLink, на адресах майнінг-пулів зібралося понад 261 000 ETH на загальну суму до $415 млн. Востаннє аналогічна ситуація спостерігалася у квітні 2018 року, наголосили дослідники.

Майнери дотримуються накопичувальної стратегії, оскільки вважають, що після оновлення мережі різко посилиться попит на ETH.

За словами аналітика криптобіржі Bitrue Йоханнеса Крістіана, майнінг стане невигідним після активації Merge. Саме тому майнери використовують час, що залишився, по максимуму, щоб акумулювати якомога більше криптовалюти.

За даними BitinfoCharts, обчислювальні потужності додають із 19 серпня. Напередодні хешрейт ETH досяг 964,577 терахеш за секунду (Th/s). Активність майнерів посилилася до найвищого рівня із червня 2022 року.

На момент публікації найбільший альткоїн торгується на рівні $1539.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *