Віталік Бутерін вважає, що перехід Ethereum на PoS може повернути популярність криптоплатежам


08.08.2022
Співзасновник Ethereum розповів, що використав міксер Tornado Cash для пожертвування Україні

Під час конференції Korea Blockchain Week 2022 співзасновник Ефіріуму Віталік Бутерін заявив, що перехід мережі на протокол PoS може підвищити популярність криптовалют для повсякденних платежів.

Бутерін нагадав, що раніше використання криптовалют для платежів було більш поширеним, проте більшість блокчейнів зіткнулися з проблемами масштабованості та високими комісіями. Тому тепер повсякденні платежі за допомогою цифрових активів не такі популярні.

«Криптовалютні платежі якимось чином втратили популярність після 2018 року. І, звичайно, комісії за транзакції стали однією з причин цього. У майбутньому, після впровадження роліпів, після всіх покращень ефективності комісії за транзакції можуть знизитися до 5 або навіть 2 центів», – підкреслив Бутерін.

Нагадаємо, що Ефіріум має перейти на алгоритм Proof-of-Stake (PoS) у середині вересня. Це дозволить збільшити пропускну спроможність мережі. У майбутньому, із впровадженням шардингу та інших технологій для масштабування, показник зросте ще більше. Відповідно знизяться і комісії за транзакції.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *