Віталік Бутерін розкритикував прихильників Proof-of-Work та заявив, що вони несуть відверту нісенітницю


13.07.2022
Віталік Бутерін: криптовалюти не здатні замінити традиційні валюти

Співзасновник блок-проекту Ethereum Віталік Бутерін розкритикував прихильників алгоритму консенсусу Proof-of-Work (PoW), які розповсюджують різні чутки про алгоритм Proof-of-Stake (PoS).

Приводом різкого зауваження Бутерина став твіт блогера під ником @NickDPayton.

Блогер стверджував, що ефір – це незареєстрований цінний папір, оскільки його користувачі можуть брати участь у процесі голосування, щоб змінити його властивості. Це повідомлення викликало широкий резонанс та обговорення у криптовалютній спільноті.

Як заявив Бутерін у Twitter, ідея про те, що PoS включає голосування за параметрами протоколу, є «відвертою нісенітницею».

«Невеликий граматичний нюанс: в англійській мові, говорячи про такі речі, як доказ частки, ми не говоримо це цінний папір, ми говоримо це безпечно. Я знаю, що деякі нюанси складні для розуміння, тому я прощаю помилку. Вузли відхиляють недійсні блоки PoS і PoW. Це неважко», – додав у відповідь Бутерін.

У червні співзасновник Ефіріуму висловився проти моделі Stock-to-Flow для розрахунку руху курсу BTC, стверджуючи, що вона невірна і лише вселяє в людей марні надії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *