Засновник Ethereum розкритикував Stock-to-Flow як модель, що дає «хибне почуття впевненості»


21.06.2022
Засновник Ethereum розкритикував Stock-to-Flow як модель, що дає «хибне почуття впевненості»

Віталік Бутерін, співзасновник Ethereum, у вівторок виступив проти надмірно спрощених фінансових моделей для крипторинка, назвавши модель Stock-to-Flow “шкідливим” індикатором для біткоїн-трейдерів.

Бутерін написав у Твіттері, що модель Stock-to-Flow виглядає не дуже добре, і він не може не критикувати спрощені фінансові моделі.

«Я думаю, що фінансові моделі, які дають людям хибне почуття впевненості, що число зростатиме, шкідливі і заслуговують на всі глузування, які вони отримують», — сказав Бутерін.

Stock-to-flow це модель, яку деякі біткоїн-трейдери використовують для прогнозування ціни криптовалюти. Оскільки це дефіцитний актиа, кількість, якого може бути виготовлена, з часом зменшується, що призводить до збільшення відношення запасів до потоку.

По суті, це відношення вимірює кількість біткоїнів, доступних на ринку, поділена на кількість, що видобувається щорічно. Потім це використовується для створення лінії (червона лінія нижче) на ціновому графіку, що показує передбачувані ціни у майбутньому.

Судячи з наведеної вище діаграми, модель «Stock-to-flow» досі була правильною. Проте, як зазначав в Twitter sassal.eth, засновник The Daily Gwei, останнім часом модель почала відокремлюватися від фактичної ціни біткоїна.

Модель передбачала ціну біткоїну на рівні $67 175 станом на 18 червня 2022 року, проте того дня біткоїн торгувався нижче $19 000 і відновився лише до рівня $21 152 на момент написання, згідно з даними Coinmarketcap.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *