Аналітик розповів, до якої позначки може злетіти ціна BTC, якщо регулятори схвалять біткоїн-ETF


01.09.2023
BRC-20

Один з найвідоміших криптотрейдерів під псевдонімом DonAlt поділився своїм прогнозом щодо майбутнього біткоїну, якщо довгоочікуваний інвестиційний продукт Bitcoin (BTC) отримає схвалення регулятора.

За словами аналітика, біткоїн може помірно зрости, якщо регулятори в США схвалять створення спотового біржового фонду BTC (ETF).

“Якщо ETF буде схвалений, я думаю, що ми побачимо, як свічка, подібна до цієї, підніметься вгору… майже прямо, на 10% або навіть 20%. Подальший розвиток подій також обіцяє бути цікавим.

Але в основному, ви б отримали те ж саме, що й очікуєте… Тож, якщо ви розглядаєте п’ятихвилинний графік, то помітите, що з’явилася новина від Grayscale, і це призвело до зростання ціни з приблизно $26 000 до понад $27 600 менше, ніж за 30 хвилин.”

Раніше цього тижня американський суд одноголосно постановив, що Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) повинна переглянути заявку Grayscale на створення біткоїн-ETF, що співпало зі зростанням BTC більш ніж на 5%.

За словами DonAlt, після перемоги Grayscale, шанси на схвалення біткоїн-ETF наблизилися до 100%, хоча і з неминучими затримками.

“Хороша новина вчорашнього дня полягає в тому, що мені здається, що ETF – це вже майже вирішена справа.

Існує дуже, дуже мала ймовірність того, що його просто відхилять. Я думаю, що його будуть відкладати, відкладати, відкладати, поки він не буде затверджений. Це мій основний прогноз”.

На момент написання статті біткоїн торгувався на рівні $25 920.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *