Макроекономістка прогнозує злет ринкової капіталізації біткоїна до “космічного рівня”


06.09.2023
Інституціонали продали біткоїни на $ 5,5 млрд з травня по червень - дослідження

Біткоїн (BTC) поступово складатиме значно більшу частку світового капіталу. Так вважає популярний макроекономістка Лін Олден. Про це вона заявила у новому інтерв’ю Пітеру МакКормаку.

За словами Олден, люди, цілком ймовірно, захочуть вкласти більший відсоток своїх ліквідних активів у “самозберігаючий, глобально портативний” цифровий актив, який можна буде використовувати в будь-якій точці світу.

“Який відсоток ваших чистих активів ви б хотіли вкласти в цифрові активи? І я думаю, що розумною відповіддю буде набагато більший відсоток, ніж зараз. Нинішня цифра становить крихітну частку — 1%. І якщо ви скажете: “А якщо відповідь буде 5%? А якщо 10%? Ви отримаєте комічно велику ринкову капіталізацію біткоїна, навіть якщо біткоїн просто стане активом, в який люди, в цілому, хочуть вкласти кілька відсотків своїх ліквідних чистих активів”.

Олден також вважає, що біткоїн можна порівняти з іншими валютами, оскільки BTC “піднімається вгору по шкалі” монетарної продаваності, ліквідності та мережевих ефектів.

“Біткоїн стає все вищим і вищим з точки зору того, в якій країні він більший за грошову базу. Я думаю, що одна з ідей полягає в тому, щоб замислитися: “Гаразд, це краще чи гірше, ніж ці валюти в цілому?”. І тому, якщо ваша відповідь – краще, ви повинні очікувати, що флагманський цифровий актив, ймовірно, буде продовжувати підніматися в цьому напрямку”.

На момент написання новини BTC торгувався на рівні $25 629.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *