У метавсесвіті Decentraland запускають перший віртуальний криптобанкомат


03.08.2022
У метавсесвіті Decentraland запускають перший віртуальний криптобанкомат

Метавсесвіт Decentraland спільно з платіжним сервісом Transak для збільшення зростання криптовалютних транзакцій запропонував власникам віртуальної землі розмістити у себе криптобанкомати.

Платіжна платформа Transak оголосила в Твіттері, що розробила криптобанкомат, який обмінює цифрові активи на фіатні валюти, і здатний бути інтегрованим у метавсесвіт Decentraland.

«Банкомат Transak — це перший термінал у світі для обміну фіатних грошей на криптовалюту, призначений для роботи в Decentraland. Користувачі зможуть купувати токени MANA у свої гаманці!», — урочисто проголошує платформа.

MANA – це токен Ethereum, який підтримує платформу віртуальної реальності Decentraland. Токени MANA можуть бути використані для оплати віртуальних ділянок землі в Decentraland, а також товарів та послуг у реальному світі.

У Transak стверджують, що криптобанкомат повністю функціонально сумісний із Decentraland. Крім внутрішнього токена MANA, клієнтам будуть доступні будь-які інші цифрові активи та традиційні валюти.

За словами розробників, як і у випадку з криптобанкомати реального світу, віртуальні криптобанкомати в Decentraland спростять для користувачів взаємодію з криптовалютами. У компанії вважають, що такий підхід полегшить малодосвідченим користувачам перехід із реального життя у віртуальний простір метавсесвіту:

«Ми хотіли надати користувачам безпроблемну подорож при навігації по Web3».

Компанія сподівається за допомогою інструментів і технологій, необхідних для спрощення платежів, підтримати екосистему Decentraland, що росте, підвищити коефіцієнт конверсії в магазинах і скоротити прогалини в знаннях про блокчейн і криптовалютах у відвідувачів метавсесвіту. Розробники сподіваються, що такі технології збільшать загальну кількість транзакцій у віртуальному світі.

Команда закликає власників земельних ділянок у Decentraland приєднатися до проекту та отримати необхідні інструкції щодо встановлення криптобанкомату на своїй цифровій землі.

Аналітики міжнародної консалтингової компанії McKinsey & Company вважають, що одним із головних способів заробітку у метавсесвітах стане електронна комерція, оборот якої досягне близько $3 трлн.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *