Правоохоронці Гонконгу представили платформу CyberDefender для боротьби з кіберзагрозами в метавсесвіті


29.05.2023
У Гонконзі хочуть легалізувати криптовалюти

Бюро з кібербезпеки та технологічних злочинів (CSTCB) поліції Гонконгу презентувало CyberDefender – нову метавсесвітню платформу.

Організація також провела свій перший онлайн-захід під назвою “Дослідження Метавсесвіту”. CSTCB вирішила підвищити обізнаність громадськості щодо злочинів, пов’язаних із Web3 і метавсесвітом, і надати новий досвід.

Головний інспектор CSTCB, Іп Чук-ю, поділився потенційними проблемами метавсесвіту і заходами щодо запобігання злочинам. Він зазначив, що всі кіберзлочини можуть відбуватися і в метавсесвіті, включно з шахрайством, зломами та сексуальними злочинами.

За словами Іп Чук-ю, децентралізована природа і використання віртуальних активів у Web3 збільшують ризики нападів на пристрої користувачів, гаманці та смарт-контракти, додав.

За даними CSTCB, у Гонконзі 2022 року було зафіксовано 2336 випадків злочинів, пов’язаних із віртуальними активами, зі збитками в розмірі $1,7 млрд. У першому кварталі поточного року кількість випадків становила 663, із загальним збитком $570 млн, що відповідає збільшенню на 44% і 75% відповідно порівняно з минулим роком.

Незважаючи на зростання кіберзлочинів, Гонконг активно розвиває криптовалютну індустрію. У жовтні 2022 року влада регіону оголосила про бажання перетворити Гонконг на криптохаб. Відтоді в місті було представлено безліч ініціатив, спрямованих на визнання криптосфери.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *