Puma запустила метаплатформу Black Station 2


14.06.2023
Black Station 2

Компанія Puma, один із світових лідерів виробництва спортивних товарів, запустила нову метаплатформу Black Station 2, яка “з’єднує цифровий і фізичний світи, дозволяючи користувачам купувати взуття для фіґіталів”.

Перша версія Black Station була представлена у вересні минулого року під час Тижня моди в Нью-Йорку як “динамічний та інтерактивний майданчик, де користувачі могли переглядати та купувати ексклюзивні цифрові предмети колекціонування, які потім можна було обміняти на фізичні кросівки Puma”.

Друга ітерація Black Station 2 – це “розширений імерсивний досвід, що включає в себе два різних і досліджуваних “світи”, кожен з яких розкриває нові інноваційні дизайни взуття”, – заявили в Puma.

Перший “метавсесвіт”, який отримав назву Unkai, був створений під впливом японського міста Шибуя, “чиї яскраві кольори та енергійні елементи перекладаються безпосередньо на взуття”. Другий метавсесвіт, Unter, – створено під впливом берлінської клубної культури з елементами дизайну, що віддзеркалюють “підпільну клубну сцену”.

Першою моделлю кросівок стане Fast-RB, яка має чотири “оптимально розміщені Nitro-подушки та три PWR-пластини, що забезпечують унікальне відчуття пружинистого бігу, не схоже ні на що інше на ринку”. – говориться в заяві Puma.

Fast-RB оснащені “інноваційною технологією піни, наповненої азотом, що забезпечує чудову реакцію в надзвичайно легкому корпусі”.

Протягом періоду роботи Black Station 2 власники NFT Puma Pass зможуть придбати колекційні предмети, пов’язані з фізичним продуктом, який буде вироблятися, а також цифрові колекційні NFT.

У лютому 2022 року повідомлялося, що Puma зареєструвала домен служби імен Ethereum і змінила своє ім’я у Twitter на Puma.eth. У той час Puma інвестувала в різні NFT-колекції, включно з Cool Cats NFT, Lazy Lions, Gutter Cat Gang і CatBlox.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *