Розробники PUBG запустять ігрову метавсесвіт-платформу в цьому році


21.04.2023
Krafton_pubg_metaverse_nft

Krafton, південнокорейська студія-розробник, відома завдяки своїй популярній грі PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) планує запустити ігрову метавсесвіт-платформу під назвою Migaloo цього року. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

Як стало відомо, Krafton створила спільне підприємство з компанією з доповненої реальності Naver Z і вклала $36,8 мільйона в розробку Migaloo. Krafton володіє 85% часткою в проєткі, а Naver Z – 15%.

Migaloo використовуватиме систему “створюй-щоб-заробляти”, у якій користувачі зможуть створювати, купувати і продавати ігрові активи у вигляді NFT.

Компанія Naver Z – великий технологічний холдинг з більш ніж $172 млн інвестицій, тоді як Krafton PUBG наразі має значну кількість гравців – 289 млн на місяць.

Krafton також повідомила про партнерство з Solana Labs для розроблення ігор на мережі Solana, однак інформації про плани компаній не було оновлено з моменту початкового оголошення.

Раніше стало відомо, що компанія Sky Mavis, студія, що стоїть за грою Axie Infinity, також розробляє Web3 ігри, використовуючи блокчейн Ronin.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *