ЄС планує розробити спеціальну політику, щоб підтримати малий і середній бізнес на ринку метавсесвітів


07.04.2023
У Сеулі провели тестовий запуск міського метавсесвіту

Єврокомісія висловила занепокоєння щодо можливого домінування великих технологічних компаній на ринку метавсесвітів, яке може витіснити європейські стартапи. Про це повідомляє Yahoo! Finance.

У консультаційному документі, опублікованому Єврокомісією, наголошується, що метавсесвіти створюють нові можливості для бізнесу та залучення клієнтів, але водночас є ризик закриття доступу європейських малих і середніх підприємств на цей ринок. Єврокомісія також висловила побоювання щодо конфіденційності та захисту користувацьких даних у разі домінування великих компаній на ринку метавсесвітів.

У зв’язку з цим, ЄС планує розробити спеціальну політику щодо віртуальних світів, яка сприятиме конкуренції та інноваціям, а також захищатиме малий і середній бізнес на ринку метавсесвітів і запобігатиме утворенню монополій. Нова політика включатиме заходи щодо поліпшення захисту користувацьких даних і конфіденційності. Громадські консультації з цього питання триватимуть до 3 травня.

Минулого місяця американські законодавці вимагали від компанії Meta заборонити доступ до метавсесвіту Horizon Worlds для осіб віком до 17 років, посилаючись на можливий негативний ефект на психічне здоров’я неповнолітніх.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *