Binance направила до суду США клопотання про відхилення позову CFTC


28.07.2023
binance-us

Криптобіржа Binance направила клопотання до суду США з проханням відхилити позов, поданий Комісією з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC).

У позові від 27 березня регулятор звинуватив біржу в роботі без ліцензії, порушенні правил торгівлі деривативами та наданні послуг американцям і особам, які перебувають під санкціями.

У своєму клопотанні Binance заявила, що скарга CFTC не повинна розглядатися, оскільки дії компанії не порушують американських законів і не підпадають під юрисдикцію регулятора. Представники криптобіржі наголосили, що Binance не надає свої послуги в США, а також зазначили, що глава компанії Чанпен Чжао не є резидентом країни.

Згідно клопотанню, компанія просить відхилити перші шість звинувачень, посилаючись на відсутність територіальної юрисдикції CFTC. Вона стверджує, що всі дії пов’язані з торгівлею на її платформі відбуваються поза територією США, а отже, не підпадають під регуляцію американських органів.

Щодо сьомого звинувачення, Binance заявляє, що CFTC не надав доказів порушення Закону про товарні біржі. Криптобіржа вважає, що скарга регулятора не відповідає правовим стандартам і не обґрунтована.

Одразу після подачі позову Чжао відкинув усі висунуті звинувачення, навпаки, відзначивши роботу компанії з підвищення відповідності американським нормативним вимогам. Він додав, що позов став несподіванкою, оскільки біржа співпрацювала з регулятором протягом кількох років.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *