Акціонери Marathon Digital подали до суду на керівництво компанії


18.07.2023
Marathon Digital

Акціонери компанії Marathon Digital подали в окружний суд штату Невада на керівництво компанії, звинувачуючи генерального директора Фреда Тіля та інших керівників у порушеннях фідуціарних обов’язків і розтраті корпоративних активів.

На керівників компанії подано позов на підставі п’яти претензій. Серед них порушення Закону США про біржі, порушення фідуціарних обов’язків, необґрунтоване збагачення і розтрата корпоративних активів.

Акціонери не тільки хочуть отримати відшкодування за неправомірні дії керівництва, а й прагнуть змінити управління компанією. Вони хочуть посилити нагляд Ради та представити своїх кандидатів до Ради директорів.

На думку юристів, керівництво компанії применшує свої проблеми, штучно завищуючи оцінку Marathon, отримуючи надмірну компенсацію, здійснюючи прибуткові інсайдерські продажі та отримуючи невиправдано завищені бонуси на основі неправдивих заяв, що вводять в оману.

У травні Marathon отримала повістку до суду від Комісії з цінних паперів і бірж, яка “стосується, серед іншого, транзакцій із пов’язаними сторонами”, що відбулися під час створення об’єкта в Монтані. До цього 2021 року регулятор зобов’язав фірму підготувати документи та комунікації для того самого майнінгового об’єкта.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *