Губернатор Флориди пообіцяв заборонити цифровий долар у разі перемоги на президентських виборах в США


17.07.2023
Рон Десантіс

У своєму останньому виступі на заході під назвою Family Leadership Summit Рон ДеСантіс, кандидат у президенти США, заявив про побоювання щодо державної цифрової валюти (CBDC) і пообіцяв заборонити її використання у разі перемоги на виборах.

На думку ДеСантіса, влада може використовувати CBDC для контролю над особистими витратами громадян, що може порушити їхнє право на конфіденційність і особисту свободу.

Раніше Рон ДеСантіс підписав законопроєкт про заборону цифрового долара в штаті Флорида. Він рішуче заявив, що якщо стане президентом, то насамперед відмовиться від цифрової валюти центрального банку в країні.

Заяви губернатора Флориди викликали відгук у деяких конгресменів. Том Еммер, республіканець і прихильник ДеСантіса, також підтримує ринок без цифрового долара. Він називає цифрову валюту ЦБ інструментом для стеження за громадянами. Однак помічник держсекретаря з фінансових установ США Грем Стіл висловив думку, що в дизайні цифрового долара має бути врахована конфіденційність користувачів, щоб боротися з незаконною фінансовою діяльністю.

Згідно з даними Банку міжнародних розрахунків (BIS), до 2030 року понад двадцять центральних банків уже запустять свої власні цифрові валюти. Це свідчить про те, що інтерес до цифрових валют продовжує зростати. Однак, з урахуванням заяв ДеСантіса та інших політиків, виникають питання про те, які виклики і проблеми можуть виникнути у зв’язку з впровадженням державних цифрових валют.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *