Національний банк Австралії заблокує деякі криптовалютні платформи через ризик шахрайства


17.07.2023
Влада Австралії посилить регулювання ринку криптовалют у 2023 році

Один з найбільших банків Австралії заявив, що заблокує певні криптовалютні платформи, посилаючись на високий рівень ризику шахрайства в цій галузі.

17 липня Національний банк Австралії (NAB) оголосив про низку нових заходів для захисту клієнтів від шахрайства в рамках своєї “загальнобанківської стратегії боротьби з шахрайством”.

Хоча NAB не розкрив конкретних назв платформ, які будуть заблоковані, виконавчий директор із розслідувань і шахрайства, Кріс Шихан, зазначив, що блокування торкнеться платформ із високим рівнем ризику та більш поширеним шахрайством.

У заяві NAB зазначається, що майже 50% шахрайських коштів, зареєстрованих в Австралії, пов’язані з криптовалютою. Це підкреслює зростаючу загрозу безпеці, пов’язану з використанням криптовалютних платформ для шахрайських операцій.

Блокування криптовалютних платформ NAB може спричинити низку наслідків для клієнтів і галузі. З одного боку, це допоможе захистити клієнтів від шахрайства і відправки вкрадених коштів за кордон. З іншого боку, це може створити незручності для тих, хто законно використовує платформи для криптовалютних операцій.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *