Південна Корея зобов’язала компанії розкривати інформацію про наявність цифрових активів


12.07.2023
Капіталізація криптовалютної індустрії в Південній Кореї впала на 58%

Комісія з фінансових послуг Південної Кореї (FSA) внесла поправки до правил бухгалтерського обліку, згідно з якими компанії зобов’язані розкривати інформацію про наявність цифрових активів на балансі.

У Південній Кореї набувають чинності нові правила бухгалтерського обліку, які вимагають від компаній розкривати інформацію про наявність цифрових активів на їхньому балансі. Поправки, схвалені місцевою Радою зі стандартів бухобліку, спрямовані на підвищення прозорості в роботі компаній та облік віртуальних активів.

Згідно з інформацією на сайті Комісії з фінансових послуг Південної Кореї (FCS), починаючи з 1 січня 2024 року, компанії будуть зобов’язані розкривати дані про наявність цифрових активів на своєму балансі. Це включає оцінку і характеристику активів, бізнес-модель і політику обліку. Такі заходи спрямовані на підвищення прозорості роботи компаній і відповідність вимогам ринку віртуальних активів.

Компанії, які володіють криптовалютами в інвестиційних цілях, також будуть зобов’язані надавати додаткову інформацію про класифікацію активів, їхню ринкову та балансову вартість. Це дасть змогу інвесторам і регуляторам краще зрозуміти ризики та потенційну вартість цифрових активів у портфелі компанії.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *