У погоні за хакером: DeFi-проект Curve запропонував винагороду в розмірі $1,85 млн за розкриття особи зломщика


09.08.2023
Білі хакери повернули кроссчейн-протоколу Nomad близько 9 млн доларів

Команда проекту Curve (CRV) оголосила нагороду за допомогу у пошуку хакера, який понад тиждень тому викрав з платформи децентралізованих фінансів (DeFi) десятки мільйонів доларів у криптоактивах.

У повідомленні, розміщеному на сайті Etherscan, який займається дослідженням блокчейну Ethereum (ETH), команда Curve заявила, що пропонує винагороду в розмірі 1,85 мільйона доларів тому, хто надасть інформацію, яка ідентифікує зловмисника.

“Дедлайн для добровільного повернення коштів в експлойті Curve минув о 08:00 UTC (скоординований всесвітній час). Тепер ми оголошуємо нагороду для громадськості і пропонуємо винагороду в розмірі 10% від решти викрадених коштів (наразі 1,85 мільйона доларів) тому, хто зможе ідентифікувати зловмисника таким чином, щоб його було засуджено в суді.

Якщо експлуататор вирішить повернути кошти в повному обсязі, ми не будемо переслідувати його далі.

Зв’яжіться з нами за адресою curvenegotiation@protonmail.com”. – написали представники проекту.

Фірма BlockSec, що займається інфраструктурою безпеки блокчейну, заявила, що кілька пулів ліквідності на Curve втратили понад 41 мільйон доларів після злому, який стався наприкінці липня.

Злом також спровокував відтік ліквідності на платформі: загальний обсяг заблокованої вартості (TVL) на Curve впав з $3,25 млрд до злому до приблизно $1,58 млрд після інциденту. За даними DeFi Llama, TVL Curve частково відновився і на момент написання статті становить близько $2,4 млрд.

TVL відноситься до суми капіталу, депонованого в смарт-контрактах протоколу, і часто використовується для оцінки здоров’я криптоекосистеми.

Тим часом, нативний токен платофрми Curve – CRV – продемонстрував глибоке корекційне падіння внаслідок цієї події, знизившись з $0,75 до $0,59 приблизно за один день. CRV ще не відновився і на момент написання статті торгується на рівні $0,608.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *