Команда гаманця Beam впровадила функцію криптопереказів за логіном Твіттера


28.07.2023
ЗМІ: Twitter розробляє власний криптогаманець

Криптокористувачі отримали можливість переказувати криптовалюти через логін свого Твіттер-акаунта. Такий функціонал з’явився в новому браузерному гаманці Beam від компанії Eco Protocol, який запустили в мережі другого рівня для Ethereum – Optimism. Про запуск проекту повідомили його розробники.

За допомогою криптогаманця користувачі можуть згенерувати адресу для отримання криптовалюти без необхідності взаємодії з сід-фразою.

При цьому акаунт можна зберегти, використовуючи стандартний логін від Твіттера.

Beam також буде випущений для мережі Coinbase Base, коли вона офіційно запуститься в серпні. За словами представника проєкту, після офіційного запуску Base баланси користувачів на Base і Optimism підсумовуватимуться і показуватимуться як одна загальна сума в додатку Beam. Коли клієнт ініціює транзакцію, частини транзакції Base і Optimism транслюватимуться одночасно в кожній мережі, створюючи враження, що користувач взаємодіє в одній мережі.

Beam – не єдиний додаток для гаманця, який спрямований на спрощення криптоадаптації. Гаманець Kresus, запущений 11 травня, дає змогу користувачам зареєструватися тільки з адресою електронної пошти. 8 травня Worldcoin запустив гаманець, який дозволяє здійснювати безгазові транзакції для будь-яких користувачів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *