Кеті Вуд прогнозує, що ринкова капіталізація крипторинку зросте на 2100% до 2030 року


30.08.2023
Кетрін Вуд вклала мільйони доларів в акції техногігантів Tesla і Coinbase

CEO ARK Invest Кеті Вуд прогнозує збільшення загальної ринкової капіталізації криптовалют більш ніж на 2,100% до 2030 року.

У новому інтерв’ю для видання Benzinga Вуд заявила, що фінансові установи, ймовірно, почнуть активно інвестувати в біткоїн (BTC) та інші цифрові активи, що призведе до зростання загальної капіталізації крипторинку.

За її словами, одним з каталізаторів припливу інституційних інвестицій може стати схвалення біржового фонду, що торгує BTC (ETF).

Шанси на схвалення ETF можуть стати більш вірогідними після перемоги Grayscale над Комісією з цінних паперів і бірж США (SEC), яка змусить регулятора переглянути заявку менеджера цифрових активів на перетворення його Bitcoin Trust в ETF.

“Якщо установи захочуть увійти в ринок, то це означатиме значний додатковий попит на не набагато більшу додаткову пропозицію [біткойнів].

Єдиний спосіб зробити це – підвищити ціну”. – заявила Вуд.

Згідно виданню, Вуд прогнозує, що інституційні інвестиції збільшать капіталізацію крипторинку, яка зараз становить 1,13 трильйона доларів, до 25 трильйонів доларів до 2030 року, і біткоїн становитиме більше половини від цієї загальної капіталізації ринку.

На момент написання новини біткоїн торгується на рівні $27 273.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *