У BIS вважають, що єдиний електронний реєстр змінить глобальну фінансову систему


21.06.2023
BIS завершив тестування CBDC для міжнародних платежів

Новий тип ринкової інфраструктури у вигляді єдиного електронного реєстру змінить глобальну фінансову систему. Таку думку вислови представники Банку міжнародних розрахунків (BIS) у своєму новому звіті.

Асоціація центральних банків, розповіла в рамках щорічного економічного звіту про реєстер, який на їх думку, може об’єднати цифрові валюти центральних банків (CBDC), а також токенізовані гроші та активи на одній платформі за допомогою автоматизованих смарт-контрактів, які забезпечать транзакції на блокчейні.

“Об’єднання грошей центрального банку, комерційних грошей і різних активів на одній платформі, токенізованих і взаємодіючих між собою, відкриє цілий ряд нових можливостей”, – заявив в прес-релізі економічний радник і керівник відділу досліджень BIS Хюн Сонг Шин.

Нинішня грошова система не є бездоганною, оскільки бази даних повинні бути з’єднані сторонніми системами обміну повідомленнями, такими як SWIFT, які надсилають повідомлення один одному, а учасники мають неповне уявлення про дії, йдеться в доповіді. Новий єдиний реєстр усуне “затримки і невизначеність”, наголошується у звіті.

Ця передбачувана фінансова система, на думку BIS, забезпечить нові методи розрахунків за цінними паперами, об’єднуючи всі окремі етапи в одну транзакцію, і дозволить використовувати токенізовані депозити з вбудованими регуляторними перевірками для оптових центральних депозитаріїв. Така система також може знизити вартість торгового фінансування для невеликих компаній, йдеться у звіті.

Раніше Міжнародний валютний фонд (МВФ) опублікував документ, що описує концепцію транскордонних платежів “єдиного реєстру” для CBDC.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *