Блокчейн-проект TON запустив функцію обміну зашифрованими повідомленнями


04.07.2023
ton

Криптопроект The Open Network (TON) запропонував користувачам функціонал для ончейн-обміну зашифрованими повідомленнями. Інформація про це з’явилася в Твіттері проєкту.

Щоб відправити повідомлення, потрібно вказати адресу користувача – його ідентифікатор у мережі.

TON завжди дозволяв користувачам надсилати повідомлення в транзакціях. Але в минулому ці повідомлення були повністю публічними.

TON – це блокчейн-мережа, що базується на коді, створеному командою розробників додатку для обміну миттєвими повідомленнями Telegram. Розробники Telegram відмовився від проєкту в липні 2020 року через тиск американських регуляторів, ще до того, як була запущена основна мережа. Однак перед тим, як піти, компанія відкрила доступ до вихідного коду TON, що дозволило іншим зацікавленим розробникам продовжити роботу над проектом.

Наразі зашифровані повідомлення доступні за допомогою декількох гаманців: MyTonWallet, OpenMask і TON Wallet. Функція також буде додана до мобільного гаманця Tonkeeper “у майбутніх оновленнях”.

У травні TON Foundation запустив програму акселерації з бюджетом $25 млн, щоб заохотити розробників додатків до використання мережі. У листопаді незалежна команда розробників створила торгового бота в Telegram для залучення користувачів до TON.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *