BIS випустив звіт про проект Mariana, що досліджує інтеграцію CBDC с DeFi


29.06.2023
Базельський комітет дозволив банкам тримати 2% резервів у криптовалютах

Інноваційний хаб Банку міжнародних розрахунків (BIS) разом з центральними банками Франції, Сінгапуру та Швейцарії опублікував звіт про проект “Mariana”, який направлений на дослідження цифрових технологій в торгівлі валютою.

Партнери тестують можливість використання технології блокчейн і автоматизованих маркет-мейкерів (AMM) для безпечної та ефективної торгівлі.

AMM — це смарт-контракти, які дозволяють здійснювати торгівлю та розрахунки за цифрові активи в один крок, зменшуючи ризики.

Метою проекту “Mariana” є розробка технічних специфікацій для цифрових валют, автоматизованих маркет-мейкерів та мережевих мостів, які з’єднують міжнародні та національні платформи.

Запропонований дизайн проекту включає в себе пул ліквідності та криву зв’язку. Крива зв’язку визначає ціну активів, що торгуються, в той час як пул ліквідності замінює традиційні книги заявок, які використовуються для узгодження покупців і продавців. Комерційні банки будуть робити внески в пул ліквідності в різних валютах, а доступ до торгової системи буде контролюватися центральними банками.

Проект Mariana розпочався в листопаді. Очікується, що остаточний звіт про проект буде опублікований до кінця року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *