Канадські законодавці закликали до формування національної блокчейн-стратегії


30.06.2023
canada Celsius Network

Канадські законодавці закликали владу країни до формування національної блокчейн-стратегії. Ініціатива, зокрема, включає заклик до створення прозорих норм регулювання індустрії.

На думку канадських законодавців, блокчейн необхідно визнати галуззю зі значними довгостроковими економічними можливостями, здатною створити масу нових робочих місць.

Інші рекомендації включають розробку правил для платформ зберігання криптовалют, заходи, які дозволять блокчейн-компаніям отримати доступ до банківських послуг, а також забезпечення справедливого оподаткування діяльності з видобутку криптовалют.

Нещодавно Міністерство фінансів Канади (INDU) запропонувало законодавчі зміни до Закону про акцизний податок, пов’язані з майнінгом криптоактивів та винагородою за нього. У пропозиції INDU рекомендується провести дослідження щодо рівності між провінціями у застосуванні Закону про акцизний податок до майнінгу та стверджується, що майнінг цифрових активів є конкурентною галуззю.

У Канаді регулювання цифрових активів відоме своєю жорсткістю, через що низка компаній припинила або призупинила свою діяльність у країні. Після краху кількох криптовалютних компаній минулого року країна заборонила торгівлю з використанням кредитного плеча.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *