Axelar і Microsoft об’єднають публічні та приватні блокчейни на хмарній платформі Azure


12.07.2023
Microsoft

Axelar і Microsoft анонсували стратегічне партнерство з метою об’єднання публічних і приватних блокчейнів. Axelar стане першим кросчейн-протоколом, представленим в онлайн-магазині Microsoft Azure для розробників, відкриваючи десятки тисяч нових можливостей для компаній у сфері блокчейн-технологій.

За словами представника Axelar Гален Мура, “партнерство має величезний потенціал для продуктів, які інтегрують усталені інтернет-технології з публічними блокчейнами таким чином, щоб вони були значущі для користувачів”.

Користувачі маркетплейса отримають доступ до програмованого комплексного рішення для взаємодії з блокчейном, комплекту засобів розроблення програмного забезпечення (SDK) AxelarJS для розгортання Web 3.0 застосунків у безлічі мереж, а також загального протоколу передання повідомлень сервісу.

Сторони також вивчать можливості інтеграції приватних і відкритих блокчейнів з використанням служб Azure OpenAI на базі штучного інтелекту для розширення можливостей Web 3.0-додатків.

Раніше криптобіржа PancakeSwap впровадила інструменти хмарного сервісу Google Cloud для підтримки цілодобової доступності та масштабування.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *