МВФ працює над CBDC-платформою для полегшення міжнародних переказів коштів


20.06.2023
Директор із грошово-кредитних ринків та ринків капіталу МВФ Тобіас Адріан вважає, що падіння криптовалютного ринку не закінчилося і проблеми зі стейблкоінами можуть призвести до нової криптозими.

Директорка Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіна Георгієва повідомила про плани МВФ щодо запуску платформи, яка полегшить транзакції між країнами з використанням цифрової валюти центрального банку (CBDCs).

“CBDC не повинні бути фрагментарними національними пропозиціями… Щоб мати більш ефективні та справедливі транзакції, нам потрібні системи, які об’єднують країни: нам потрібна інтероперабельність… З цієї причини в МВФ ми працюємо над концепцією глобальної платформи для CBDC”. – заявила Крісталіна Георгієва на конференції за участю африканських центральних банків у Рабаті, Марокко.

Метою запропонованої МВФ глобальної CBDC-платформи є створення єдиної регуляторної бази для цифрових валют серед центральних банків. Завдання МВФ полягає в тому, щоб забезпечити глобальну інтероперабельність, гарантуючи, що цифрові валюти можуть безперешкодно взаємодіяти і функціонувати в різних юрисдикціях.

За словами Георгієвої, вже 114 центральних банків перебувають на певній стадії дослідження CBDC, “а близько 10 вже перетинають фінішну пряму”.

“Якщо країни розвивають CDBC лише для внутрішнього розгортання, ми недовикористовуємо їхній потенціал”, – додала вона.

CBDC – це цифрова валюта, випущена центральним банком, багато в чому схожа на традиційні паперові валюти. Вони можуть бути забезпечені паперовою валютою або іншими активами, такими як золото, або розглядатися центральним банком як еквівалент цих активів.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *