ЗМІ: Банк Англії тестуватиме різні версії реєстрів для цифрового фунта


28.06.2023
У Банку Англії вважають, що криптовалюти слід регулювати аналогічно традиційним фінансам

Цифровий фунт, розроблений Банком Англії (BoE), з часом може працювати на класичному програмному забезпеченні, а не на блокчейні. Про це заявив керівник проекту CBDC Том Маттон, інформує Bloomberg.

За словами чиновника, влада Великобританії наразі розглядає питання про необхідність створення “бриткоїна”. На нещодавній зустрічі технологів “жоден з них не погодився з думкою іншого” – зазначив Маттон.

Банк планує протестувати кілька різних версій реєстрів, включаючи публічні блокчейни. Прихильники технології підкреслюють її переваги над традиційними платіжними системами.

“Ми безумовно хочемо бути сумісними з бізнес-моделями розподілених реєстрів у приватному секторі, але ми не були переконані, що вони забезпечують більшу ефективність, ніж традиційні”. – додав представник Банку Англії.

CBDC, ймовірно, буде випущений без брендингу Банку Англії, оскільки споживачі будуть використовувати цифрові фунти через гаманці, розроблені сторонніми компаніями.

Нагадаємо, що у квітні 2021 року Центральний банк та Казначейство Великої Британії створили спільну робочу групу для вивчення CBDC. Комітет з економічних питань Палати лордів також долучився до процесу.

У 2022 році Міністерство розпочало перші публічні дебати щодо “бриткоїна”. Урядовці розглянули варіанти використання, ключові питання та можливий вплив технології на бізнес і приватних осіб.

У лютому 2023 року голова Казначейства Великобританії Джеремі Хант заявив, що CBDC може бути запущений в цьому десятилітті. Однак не раніше 2025 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *