Банк Бразилії сформував консорціум для тестування CBDC


26.06.2023
У Бразилиї з'явився підрозділ із розслідування криптовалютних злочинів

Банк Бразилії оголосив про створення консорціуму для проведення пілотного проекту з тестування Цифрової Валюти Центрального банку (CBDC).

Як стало відомо, до консорціуму увійшли такі компанії, як Mercado Bitcoin, MasterCard, Genial, Cerc і розробник фінансового програмного забезпечення Sinqia.

У рамках пілотного проєкту учасники консорціуму зосередяться на тестуванні трьох аспектів CBDC. Група експертів досліджуватиме оптові та роздрібні поставки цифрової валюти Центрального банку, а також використання цифрового реала в операціях з векселями Національного казначейства.

Після завершення пілотного проєкту учасники консорціуму представлять державному регулятору свої пропозиції щодо майбутніх технічних аспектів побудови мережі та можливих моделей управління даними в розподілених реєстрах.

Раніше було оголошено, що Центральний банк Бразилії розглядає CBDC як інструмент для розширення участі економічних агентів у фінансовій системі країни. Планується, що цифровий реал буде введено в обіг до 2024 року.

Цей пілотний проєкт стає важливим кроком у розвитку цифрової економіки Бразилії. Впровадження CBDC дасть змогу поліпшити ефективність фінансових операцій, спростити міжнародні платежі та забезпечити більшу доступність фінансових послуг для населення.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *