Ціна Ethereum може впасти: У Bloomberg прогнозують зниження ЕТН до $1000


31.08.2022
В CME Group анонсували запуск ф’ючерсів на Ethereum у вересні

Ethereum, друга цифрова валюта за ринковою капіталізацією, має високі шанси впасти до мінімуму $1000, повідомляють експерти Bloomberg.

У Вloomberg посилаються на технічні показники, згідно з якими падіння ETH із серпневого максимуму $2000 до поточного рівня $1500 може мати продовження, незважаючи на наближення довгоочікуваного оновлення Merge, яке орієнтовно відбудеться 15 вересня.

Кеті Стоктон, співзасновник Fairlead Strategies, сказала Bloomberg, що монета опустилася нижче за початкову підтримку з боку 50-денної ковзної середньої. Через це ризик подальшого падіння в короткостроковій перспективі став сильнішим, ніж раніше. Стоктон вважає, що це може статися найближчими днями.

У криптоспільноті багато хто вважає оновлення Ethereum Merge головною “бичачою” подією для ETH. Це оновлення переведе Ethereum на протокол Proof-of-Stake з Proof-of-Work, що використовується в даний час, що зробить мережу Ethereum менш енерговитратною і дефіцитнішою, оскільки нові монети при PoS будуть видобуватися набагато рідше, ніж зараз при PoW.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *