Розробники запустять PoW-форк протягом 24 годин після “Злиття” мережі Ethereum


13.09.2022
В CME Group анонсували запуск ф’ючерсів на Ethereum у вересні

Команда розробників EthereumPOW, яка виступає за збереження оригінального алгоритму консенсусу Proof-of-Work для блокчейна Ethereum, опублікувала у Twitter інформацію щодо майбутнього запуску основної мережі (майннету) форку криптовалюти.

Згідно із заявами розробників, запуск мейннету відбудеться протягом 24 годин після проведення оновлення “Злиття”. Точний час запуску буде повідомлено за 1 годину до старту. Нагадаємо, що оновлення і перехід Ethereum на алгоритм Proof-of-Stake заплановані на 15 вересня.

Початкова складність майнінгу в PoW-форку становитиме близько 220 Т, що відповідає приблизному хешрейту в 15 TH/s. Перша транзакція буде можливою тільки на 2049-му блоці. 2048 блоків будуть порожніми для перевірки коректності перемикання мережі. Найближчим часом розробники анонсували випуск інформації для власників нод.

У зв’язку зі зміною алгоритму роботи блокчейну Ethereum спосіб заробітку монет у мережі зміниться з майнінгу на стекінг. Тому можливий поділ на дві мережі, одна з яких продовжить роботу на PoW, а інша перейде на алгоритм PoS.

Нагадаємо, 6 вересня розробники активували в мережі Ethereum оновлення Bellatrix, яке стало останнім кроком перед переходом на протокол PoS.

На момент публікації криптовалюта Ethereum коштує $1 675,02, згідно з даними Google Finance.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *