Розробники назвали попередню дату довгоочікуваного завершеня переходу мережі Ethereum до консенсусу PoS


15.07.2022
ETH_Ethereum

Розробники Ethereum під час сьогоднішньої телефонної конференції затвердили попередню дату злиття версії ETH 1.0 з ETH 2.0, в рамках якої відбудеться остаточний перехід мережі від алгоритму консенсусу Proof-of-work (PoW) до консенсусу Proof-of-stake (PoS).

У ході конференц-дзвінка основний розробник Ethereum Тім Бейко, який керує нарадами з основних протоколів, запропонував 19 вересня як попередню дату злиття. Розробники ядра підтримали пропозицію.

Пізніше розробник Ethereum superphiz.eth у своєму твіттері розповів про дорожню карту злиття, а також уточнив, що запропоновану дату слід розглядати як дорожню карту, а не як жорсткий дедлайн.

Перехід Ethereum до ETH 2.0 розпочався 1 грудня 2020 року із запуском Beacon Chain, започаткувавши фазу 0 переходу. Фаза 1 процесу злиття мала розпочатися в середині 2021 року, але була відкладена до першого кварталу 2022 року через незавершену роботу та складнощі, пов’язані з аудитом коду.

У червні цього року, тестова мережа Sepolia Beacon Chain розпочала роботу, створивши основу для генеральної репетиції злиття, щоб надати розробникам мережі Ethereum цінні технічні відомості. Зрештою Sepolia була об’єднана з мережею 7 липня.

Остаточне випробування злиття має відбутися в мережі Goerli, яка запланована на другий тиждень серпня. Після цього офіційне злиття, яке заплановане на другу половину вересня, стане пріоритетним для розробників.

Очікується, що перехід Ethereum на мережу, засновану на PoS, дозволить знизити енергоспоживання на 99%, а впровадження шардингу (очікується у першому кварталі 2023 року) зробить мережу високомасштабною та зрівняється з централізованими платіжними процесорами.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *