Playboy побудує особняк у метавсесвіті The Sandbox


12.07.2022
Playboy побудує особняк у метавсесвіті The Sandbox

Чоловічий журнал Playboy об’єднується з платформою метавсесвіту The Sandbox, щоб побудувати цифровий аналог особняка для вечірок MetaMansion усередині метавсесвіту. Журнал планує змінювати стратегію розвитку, спираючись на нові віяння, такі як Web3. Всередині цифрового особняка обіцяно як міні-ігри, спільні соціальні активності, організовані івенти та регулярні цифрові релізи.

Тематика розваг базуватиметься на 70-річній історії бренду. Також компанія збирається випускати невзаємозамінні токени (NFT), що дають різноманітні преференції своїм власникам.

За словами директора з бренду та стратегії Playboy Рейчел Веббер, The Sandbox має найкращу на ринку команду дизайнерів та розробників, які здатні давати користувачам персоналізований ігровий та соціальний досвід.

«Ми хочемо створити простір таким чином, щоб якнайбільше людей могли увійти до нього прямо зараз, і зробити це сучасним способом». – заявив Рейчел Веббер.

Playboy була однією з перших компаній, що приєдналися до Web3-індустрії навесні 2021, випустивши свої перші NFT під назвою Liquid Summer. Ці токени розкупили за три хвилини. Восени минулого року компанія запустила проект Playboy Rabbitars, перший проект компанії зі збору NFT-колекцій. Власникам Rabbitars та The Sandbox LAND буде надано доступ до ексклюзивних заходів у фірмовому середовищі Playboy, де користувачі можуть купувати ділянки у метавсесвіті.

Раніше про партнерство із The Sandbox оголосила транснаціональна корпорація Standard Chartered. Компанія запустить власний віртуальний простір, який планує розвивати постійно.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *