Криптоаналітики очікують зростання ціни Ethereum після переходу на PoS


19.07.2022
Криптоаналітики очікують зростання ціни Ethereum після переходу на PoS

Аналітики стверджують, що зараз ціна Ethereum занижена, особливо напередодні переходу від Proof-of-Work до Proof-of-Stake. З цієї причини протягом наступних місяців після “Злиття” вартість Ethereum збільшиться у кілька разів.

Криптоаналітик “Ethernaz” звернувся до статистики, щоб визначити, яких цінових досягнень можна очікувати найближчим часом. На його думку, у поточному циклі інвестори можуть стати свідками формування потрійної вершини та V-подібного відновлення, подібного до S&P 500.

В цілому ж, відколи був опублікований графік «Злиття», торговельна активність у мережі Ethereum зросла.

Провідний криптоподкастер Люк Мартін вважає, що недавнє зростання цін на Ethereum стало відповіддю на новини про завершення переходу на Proof-of-Stake.

Дотримуючись цього тренду, ціна Ethereum, незважаючи на його високу кореляцію з біткоїном, може досягти рівня в $1700. Такої думки дотримується криптоаналітик BigCheds.

Пікове цінове значення Ethereum у 2017 році дорівнювало $826, у 2021 році — $4850. За останні чотири роки блокчейн Ethereum запровадив кілька масштабних технологічних інновацій, завдяки чому вартість екосистеми збільшилася більш ніж у шість разів.

На думку Ethernaz, кількість dApps і розробників в екосистемі, що росте, з часом підвищать ціну ETH в 6 разів у порівнянні з максимумом 2017 року.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *