Хешрейт криптовалюти Ethereum Classic злетів на 280%


15.09.2022
Хешрейт у мережі Ethereum Classic досяг рекордно високого рівня

Мережа Ethereum Classic (ETC) зафіксувала значний стрибок свого хешрейту, причому відразу після активації оновлення The Marge в мережі Ethereum (ETH).

Так, у мережі ETC було зафіксовано хешрейт 183 терахаші в секунду (TH/s). Це приблизно на 280% вище, ніж 64 ТВт/с 24 години тому.

За останній місяць мережа Ethereum Classic досягала більшого зростання. Наприклад, хешрейт ETC за останні 30 днів зріс на 500%. Таке раптове зростання показника послідувало за успішним переходом Ethereum від консенсусу Proof-of-Work до консенсусу Proof-of-Stake під час оновлення The Merge, після якого майнери втратили можливість добувати ETH і тому перейшли на майнінг в мережі Ethereum Classic.

За останніми даними, Ethermine є найбільшим майнінговим пулом на Ethereum Classic, забезпечуючи близько 57 TH/s із загальної кількості 30 647 індивідуальних майнерів. Ethermine був провідним майнінговим пулом на Ethereum до активації оновлення The Marge.

Аналогічна тенденція спостерігається і в інших блокчейнах с алгоритмом роботи Proof-of-Work. Хешрейт блокчейну Ergo за один день зріс більш ніж на 390% – з 27 TH/s до 107 TH/s. Також за добу хешрейт Ravencoin збільшився майже вдвічі – з 8 ТБ/с до 15,52 ТБ/с.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *