Голова Binance вважає, що перехід мережі Ethereum на PoS не матиме миттєвого впливу на екосистему ETH


16.09.2022
Голова Binance назвав криптовалюти, які продовжує холдити

CEO біржі Binance Чанпенг Чжао закликав трейдерів до терпіння. На його думку, не варто очікувати, що перехід на PoS матиме негайний вплив на екосистему Ethereum.

В інтерв’ю каналу CNBC Чанпенг Чжао сказав, що трейдери та інвестори, які очікують, що злиття Ефіріума матиме негайний вплив на всю екосистему ETH, будуть розчаровані, особливо якщо вони сподівалися на значне зниження комісії за газ.

“У багатьох людей занадто завищені короткострокові очікування від злиття – вони сподіваються, що плата за газ моментально знизиться з $10 до $0.02 за ніч. Цього не буде. Це довгий процес, плата за газ впаде не відразу”, – сказав Чжао.

На думку глави Binance, оновлення Ефіріума не закінчується на злитті мережі, а відбуватиметься поетапно протягом кількох місяців або навіть років. Раніше прес-служба біржі заявляла, що після переходу на Proof-of-Stake (PoS) готова підтримати як основний блокчейн, так і його форки на Proof-of-Work (PoW).

Нагадаємо, що довгоочікуване злиття Ефіріума відбулося вчора. Однак, за даними аналітичної платформи Santiment, понад 45% вузлів, запущених після оновлення The Merge, управляються лише двома адресами. Це викликало у криптоспільноти побоювання з приводу можливої централізації мережі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *