Ethereum може перейти на алгоритм PoS раніше очікуваного


12.08.2022
ETH_Ethereum

Розробники Ethereum попередньо наблизили перехід другої криптовалюти на алгоритм Proof-of-Stake на кілька днів. Раніше він мав відбутися 19 вересня, тепер орієнтовно 15-16 вересня.

Злиття позбавить мережу Ethereum від алгоритму Proof-of-Work і переведе на Proof-of-Stake. Цей процес поділено на два оновлення: Bellatrix та Paris. Після другого мережа досягне певної загальної складності, яка залежить від мережі хешрейта.

Розробники Ethereum дійшли згоди про епоху 144896 для оновлення Bellatrix, яке відбудеться 6 вересня. Дата по Paris, на яку вони орієнтуються в даний час — 15 вересня при загальній термінальній складності 58,75 трлн 58,75 трлн.

Ці дати не є остаточними і можуть бути змінені через час блоку та коливань хешрейту. Розробники додали, що 23 серпня організація опублікує повідомлення у блозі з даними про випуск клієнтів.

Розробники планують провести злиття після оновлення основної мережі Bellatrix до кінця вересня. Якщо хешрейт Ethereum значно впаде, що призведе до уповільнення часу блоку і відсуне очікуваний час для злиття, тоді може бути ручний перерозподіл.

Процес злиття спрямований на вирішення багатьох проблем, включаючи три базові — безпеку, масштабованість та екологічну стійкість.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *