Ethereum Foundation розмістила дорожню карту внесення останніх оновлень мережі Ethereum перед переходом на алгоритм роботи PoS


25.08.2022
У мережі Ethereum успішно активовано форк: тестова мережа Sepolia готується до злиття

Ethereum Foundation оприлюднила графік поетапного запуску довгоочікуваного оновлення мережі Ethereum, яке змінить алгоритм консенсусу з Proof of Work (PoW) на Proof of Stake (PoS).

Повідомляється, що починаючи з оновлення Bellatrix 6 вересня, за яким десь між 10 та 20 вересня має відбутися формальний перехід блокчейну на алгоритм доказу володіння (PoS) в оновленні Paris.

«Оновлення Paris буде запущено з 10 по 20 вересня 2022 року за допомогою загальної термінальної складності (TTD) 58,75 трлн. точна дата досягнення TTD залежить від швидкості хешування доказу роботи. Як тільки рівень виконання досягне або перевищить TTD, наступний блок буде створе валідатор Beacon Chain. Перехід злиття вважається завершеним, коли Beacon Chain завершить цей блок», — йдеться в повідомленні.

Розробники також додали, що 6 вересня припинить роботу тестова мережа Kiln. Після переходу основної мережі на PoS будуть закриті тестнети Ropsten і Rinkeby.

Команда Ethereum Foundation нагадала, що після завершення переходу на Proof-of-Stake майнінг більше не функціонуватиме у мережі Ethereum.

У зв’язку зі зміною алгоритму з PoW на PoS спосіб заробітку монет у мережі зміниться з майнінгу на стекінг. Також можливий поділ на дві мережі, одна з яких продовжить роботу на PoW.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *