Binance підтримає оновлення Ethereum Merge та оцінить підтримку будь-яких потенційних токенів форка


11:59 AM, 11 Серпня 2022
Криптоаналітики очікують зростання ціни Ethereum після переходу на PoS

Binance підтримає “Merge” (злиття) Ethereum, що очікується у вересні. Представники біріжі заявили, що уважно стежать за розвитком процесу, що потенційно може призвести до появи нових токенів в мережі Ethereum.

“У разі появи нових розгалужених токенів Binance оцінить підтримку поширення та виведення нових криптоактивів”, – додали в криптобіржі.

«Злиття» призначене для переходу блокчейна Ethereum від його поточного механізму консенсусу Proof-of-Work (PoW) до моделі Proof-of-Stake (PoS), яка вважається безпечнішою, менш енергоємною та кращою для реалізації рішень масштабування. Очікується, що зміна відбудеться 19 вересня.

Таке злиття, яке може вплинути на операції майнінгу в мережі, що базуються на моделі PoW, спонукало деяких майнерів запропонувати форк Ethereum, щоб зберегти PoW-версію блокчейну.

Емітенти Tether і USDC, двох найбільших стейблкоїнів, заявили раніше цього тижня, що вони підтримуватимуть майбутню мережу PoS Ethereum.

Криптобіржа ByBit роздає призи! Все просто: реєструєшся, вносиш депозит в стейблкоїнах USDC - отримуєш бонус (до 2000$)! Для участі переходь за посиланням!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!