ЗМІ: Позови SEC викликали відтік майже 4 млрд доларів з Binance і Coinbase


12.06.2023
Блокчейн-стартап Lit Protocol залучив $13 млн фінансування від криптофонду 1KX

На тлі судових позовів щодо криптобірж Binance і Coinbase з боку Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC) стався значний відтік депозитів з обох платформ, загальним обсягом майже 4 млрд доларів. На це вказують дані аналітичних компаній Nansen і Glassnode.

Згідно звіту аналітиків, з 5 по 8 червня користувачі вивели 3,1 млрд доларів у мережі Ethereum і 864 млн доларів у біткоїні.

Згідно з інформації видання CoinDesk, також відомо, що чистий відтік коштів з Binance становив 2 млрд доларів у мережі Ethereum і 838 млн доларів у BTC, що є найвищим значенням з грудня 2022 року. Однак, незважаючи на його масштаби, цей відтік становить близько 5% від загального обсягу активів на платформі. Що стосується Coinbase, то відтік коштів з цієї біржі склав близько 1 млрд доларів у токенах мережі Ethereum і 25 млн доларів у BTC.

Нагадаємо, що 5 червня SEC висунула 13 звинувачень криптобіржі Binance, її американському підрозділу Binance.US і засновнику компаній Чанпену Чжао. Серед звинувачень – експлуатація незареєстрованих бірж, брокерів-дилерів і клірингових агентств, спотворення інформації про контроль і нагляд за торгівлею на платформі Binance.US, а також незареєстрована пропозиція і продаж цінних паперів.

6 червня SEC також подала позов проти біржі Coinbase за пропозицію незареєстрованих цінних паперів. За твердженнями регулятора, платформа ніколи не реєструвалася як брокер, національна біржа цінних паперів або клірингове агентство. SEC кваліфікувала як цінні папери кілька PoS-токенів, пропонованих біржею

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *