SEC звинуватила Coinbase в порушенні закону про цінні папери


06.06.2023
Комісія з цінних паперів та бірж (SEC) США запідозрила криптовалютну біржу Coinbase у нелегальній торгівлі цифровими активами. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на трьох осіб, знайомих із цим питанням.

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) подала позов проти американської криптобіржі Coinbase. Регулятор звинувачує компанію в пропозиції незареєстрованих цінних паперів із 2019 року, за два роки до свого первинного публічного розміщення акцій (IPO) на біржі Nasdaq у квітні 2021 року.

У SEC заявили, що Coinbase ніколи не реєструвалася як брокер, національна біржа цінних паперів або клірингове агентство.

Комісія також визначила кілька токенів, пропонованих Coinbase, як цінні папери, зокрема SOL, ADA, MATIC, FIL, SAND, AXS, CHZ, FLOW, ICP, NEAR, VGX, DASH і NEXO.

SEC також стверджує, що програма стекінгу Coinbase, в якій беруть участь п’ять криптовалют, є інвестиційним контрактом і, отже, цінним папером. Унаслідок подання позову акції Coinbase (COIN) знизилися на 9,05% до $58,71.

SEC вимагає, щоб Coinbase відшкодувала отримані незаконним шляхом доходи і сплатила штрафи.

Раніше SEC висунула 13 звинувачень проти Binance, включно з американським підрозділом Binance.US і засновником компанії Чанпеном Чжао. Згідно зі звинуваченнями регулятора, біржа порушила закон про цінні папери і неправомірно використовувала кошти клієнтів. Binance відкинула всі звинувачення.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *