Binance запустила нову функцію адресної книги депозитів: Отримуйте кілька депозитних адрес для однієї мережі


17.07.2023
Фонд Binance виділить $250 000 на безкоштовні курси з блокчейну для жінок

Binance, найбільша криптобіржа, продовжує впроваджувати нові функції та вдосконалення для своїх користувачів. Нещодавно компанія запустила нову функцію адресної книги депозитів, що дозволяє отримувати кілька депозитних адрес для однієї мережі.

Користувачі Binance тепер можуть генерувати до 20 депозитних адрес для кожної підтримуваної мережі. Наразі функція доступна для токенів стандарту ERC-20 у мережі Ethereum і деяких альтернативних блокчейнів, таких як Arbitrum One і BNB Smart Chain. Біржа планує розширити підтримку інших блокчейнів у майбутньому. Розширення списку підтримуваних мереж підвищить гнучкість і універсальність платформи, відкриваючи додаткові можливості для користувачів.

Використання декількох депозитних адрес дає змогу користувачам розділяти і контролювати свої кошти більш гнучко. Кожна депозитна адреса може бути використана для різних цілей, наприклад, для відстеження надходжень від певних джерел або для організації фінансових потоків за різними проектами.

Нещодавно Binance інтегрувала платіжний протокол Lightning Network для введення і виведення BTC. Це важливе оновлення, яке покращує швидкість і ефективність операцій з Bitcoin на платформі.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *