Bloomberg: SEC подала до суду на Binance, звинувативши біржу в торгівлі цінними паперами


05.06.2023
SEC оштрафувала Ernst & Young на 100 мільйонів доларів

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) подала до суду на біржу Binance та її генерального директора Чанпенга Чжао за порушення законодавства США про цінні папери. Про це пише Bloomberg.

SEC висунула 13 звинувачень проти торгового гіганта. Регулятор звинуватив біржу в неправомірному поводженні з коштами клієнтів і брехні регуляторам та інвесторам про свою діяльність. Зокрема, йдеться про таємне змішування “мільярдів доларів” коштів клієнтів і відправлення їх окремій компанії, підконтрольній засновнику Binance Чанпенг Чжао, а також про введення інвесторів в оману щодо адекватності своїх систем виявлення і контролю маніпулятивної торгівлі. SEC також звинувачує Binance в тому, що вона не змогла в достатній мірі обмежити доступ американських інвесторів до своєї нерегульованої біржі.

Окрім цього, SEC прирівняла до цінних паперів криптовалюти Solana (SOL), Cardano (ADA), Polygon (MATIC), Filecoin (FIL), Cosmos (ATOM), Sandbox (SAND), Decentraland (MANA), Algorand (ALGO), Axie Infinity (AXS) та COTI (COTI).

Судовий позов, який давно передбачався, викликав великий резонанс у крипто-екосистемі. Ціна нативного токену біржі, Binance Coin (BNB), відреагувала на позов регулятора падінням. Наразі BNB торгується за ціною $280, опустившись у ціні на 8% за останні 24 години.

Отримай до 5000 USDT за реєстрацію, депозит і торгівлю на біржі Bybit!

Хочете отримувати свіжі новини по темі криптовалют в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *